Witaj w mojej Paleo Strefie!

Na moim blogu dzielę się z Wami przepisami na zdrowe potrawy paleo i  bez glutenu oraz informacjami nt. życia wg zasad paleo (nowinki medyczne, aktywność fizyczna, recenzje paleo przyjaznych lokali itd). Jest coraz więcej osób, które postanowiły zacząć życie bez glutenu czy to z wyboru czy to z konieczności. To dla Was jest ten blog. 

Wszyscy lubimy jeść, ale też oczekujemy, żeby posiłki były smaczne i można je było szybko przygotować. Kto w dzisiejszych czasach cierpi na nadmiar czasu? 
Nie znam. Wiele osób mówi mi, że przygotowanie posiłków paleo czy bezglutenowych musi być pracochłonne, a wszystko będzie smakować nijak. 
To nieprawda! Jedząc w sposób paleo będziesz mógł smakować wszystkiego co najlepsze. Bo kto z nas nie lubi smacznego steka, dobrego bigosu, rosołu z kury wiejskiej, naleśników czy jajecznicy na boczku? Nie! Wcale nie trzeba rezygnować z tego co się lubi. Wprost przeciwnie, będziesz mógł jeść to co jest dla Ciebie najpożywniejsze i najzdrowsze. 
Po delikatnych modyfikacjach, paleo uleczy lub złagodziTwoje dolegliwości tj. syndrom jelita drażliwego, trądzik, stany zapalne stawów i tarczycy, łuszczycę, alergię i wiele wiele innych chorób autoimmunologicznych. 

Jeśli zależy Ci na Twoim zdrowiu i dobrym samopoczuciu zachęcam do śledzenia mojego bloga.

Razem rozpropagujmy zdrowy styl życia! 

Subskrypcja

Bądź na bieżąco i otrzymuj na skrzynkę niepublikowane na blogu cenne porady!